بازچاپ مجموعهٔ سه‌جلدی واصف باختری

مجموعهٔ سه‌جلدی آثار استاد واصف باختری با ویرایش تازه چاپ شد!
هشت سال از چاپ نخست مجموعهٔ سه‌جلدی آثار استاد واصف باختری در افغانستان می‌گذرد. از آن‌جایی که از یک‌سو نسخه‌های چاپ نخست این مجموعه در داخل افغانستان کم‌یاب شده بودند، و از سوی دیگر دسترسی گروه بزرگی از مخاطبان فارسی‌زبان در سراسر جهان به این کتاب‌ها ممکن نبود، بنیاد واصف باختری به عنوان صاحب امتیاز آثار استاد واصف باختری به بازچاپ این مجموعه با واژه‌نگاری، بازخوانی، برگ‌آرایی و ویرایش تازه به همکاری انتشارات پرنیان دست یازید.
بنیاد واصف باختری فراوان شادمان است که با بازچاپ این مجموعهٔ سه‌جلدی، زمینه‌های بیشتر آشنایی فارسی‌زبانان و علاقه‌مندان حوزهٔ ادبیات زبان فارسی را با یکی از بزرگ‌ترین و تأثیرگذارترین شاعران و نویسنده‌گان زبان فارسی، فارغ از مرزهای جغرافیایی و سیاسی فراهم می‌کند.
جلد اول: «سفالینه‌یی چند بر پیشخوان بلورین فردا» در ۵۱۸ صفحه، دربرگیرندهٔ شعر‌های چاپ‌شده واصف باختری است؛
جلد دوم: «حاشیه‌های گریزان از متن» در ۷۳۲ صفحه، دربرگیرندهٔ نبشته‌‌ها، پژوهش‌ها، سخنرانی‌ها، مقدمه‌ها و گفتگوهای واصف باختری در حوزهٔ ادبیات است؛
جلد سوم: «سی‌ مرغی که سی‌مرغ نشدند» در ۳۹۶ صفحه، دربرگیرندهٔ مقالات، پژوهش‌های فلسفی، گزارش مقالات فلسفی و ادبی واصف باختری است.
کتاب‌های استاد واصف باختری را می‌توانید از فروشگاهِ کتاب وب‌سایت لولو سفارش دهید.
یاددهانی:
– به زودی نوشته‌های بیشتری در معرفی بهتر کتاب‌های این مجموعه نگاشته می‌شود.
– به زودی نسخه‌های ای‌بوک این مجموعه از طریق کتابخوان گوگل آماده می‌شود.

نظرات بسته شده است.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه